Transport gratuit pentru comenzi de peste 499,00 lei

Recenzii

B
branislavnekoranec
3 luni în urmă
P
pivonkova
3 luni în urmă
I
i.masek
3 luni în urmă
H
hrychova.anna
3 luni în urmă
J
janina.smidova
3 luni în urmă
J
jarka.trutnov
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
Bicicleta pentru nepotul meu e grozavă. Calitate la un preț bun. S-a așezat și deja merge, are 2 ani. Sunt mulțumită, mulțumesc, Jana
C
Client
3 luni în urmă
Jucărie grozavă, băiețelul meu de 13 luni este încântat.
Placa superioară ar putea fi prinsă cu un magnet.
C
Client
3 luni în urmă
Culori delicate și frumoase, dimensiune potrivită
Cărămizile alunecă foarte tare; nu e prea bun pentru un copil care nu stăpânește încă motricitatea.
C
Client
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
E
eman-gott
3 luni în urmă
E
eman-gott
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
Calitatea nu corespunde prețului (căluț balansoar)
L
liborresl
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
Livrare rapidă, marfă neavariată
C
Client
3 luni în urmă
C
Client
3 luni în urmă
Material bun și ușor
Montajul e mai ușor în doi