Conform celor care au primit cadoul, sunt foarte mulțumiți. Asamblarea a fost fără probleme. Avem leagănele de câteva zile, nu putem încă evalua rezistența la intemperii și nu le vom lăsa afară pe ploaie. Îmi place execuția din lemn.
Este deja a doua mea geantă. Am fost foarte mulțumită de ea.Capacitate confortabilă până la 20 kg, ușor de manevratoriunde în călătorii și design interesant.Nu aș schimba nimic, deoarece îndeplineștecondiții excelente pentru cumpărături mari.
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
+Pentru fiica mea de 3 ani, ambulanța a avut un mare succes, de calitate și solidă. Recomand
Mașinuța nu poate urca singură pe pod și nici nu trece prin acea roată. Trebuie împinsă pe pod și cade de pe roată. Deci deloc mulțumiți. Băiatul meu aproape că nu se joacă cu ea. Bani aruncați.