Transport gratuit pentru comenzi de peste 499,00 lei

Recenzii

C
Client
2 luni în urmă
Totul e în regulă – dormit, umflare rapidă, dezumflare rapidă. Păcat doar că șezlongul nu e puțin mai lung.
C
Client
2 luni în urmă
O
orfik
2 luni în urmă
Preț bun Livrare rapidă Ușor de reglat
Lipsea un șurub; am mereu unul la îndemână acasă
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
La fel ca în poză, frumoasă.
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
Livrare rapidă, ambalaj de calitate. Jucărie frumoasă
C
Client
2 luni în urmă
Va fi un cadou, deci vom vedea. Ar trebui să placă.
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
Am stropit imediat mărul, funcționează grozav. Ar fi nevoie doar de instrucțiuni în cehă despre compoziție.
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
Foarte mulțumit
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
C
Client
2 luni în urmă
H
heja2
2 luni în urmă
Deși funcționează destul de bine, are o durată de viață jalnică
operare simplă
a încetat să se mai încarce în al doilea sezon, de aruncat
C
Client
2 luni în urmă
Nu recomand, bani aruncați.
Niciunul
Nu pilește nimic, turație slabă; l-am returnat și am plătit în plus la concurență pentru un produs de calitate.
C
Client
2 luni în urmă
Căruciorul arată bine, dar nu corespunde parametrilor declarați. Ar trebui să suporte 400 kg, însă la 120 kg puntea față s-a deschis, roțile din față nu mai erau aliniate, iar partea din față a coborât cu 2 cm față de spate, ceea ce a provocat o avarie permanentă. Am ales căruciorul pentru construcția robustă promovată. Aș recomanda magazinul pentru comunicare și modul de soluționare a reclamației; poate că am avut ghinion cu un produs de slabă calitate.
C
Client
2 luni în urmă
Căruciorul arată bine, dar nu corespunde specificațiilor declarate. Ar trebui să ducă 400 kg, însă la 120 kg s-a deschis puntea față, roțile din față nu au mai fost aliniate, iar partea din față a coborât cu 2 cm față de spate, provocând o avarie permanentă. L-am ales pentru construcția pretins robustă. Aș recomanda magazinul pentru comunicare și soluționarea reclamației; probabil am avut ghinion cu un produs de slabă calitate.
C
Client
2 luni în urmă
Super
C
Client
2 luni în urmă
Practic
C
Client
2 luni în urmă