Produsul a ajuns în regulă la transport, dar după despachetare am constatat că nu este nou, ci deja folosit, asamblat anterior și doar demontat și trimis ca produs nou. Nu consider acest lucru un comportament corect din partea vânzătorului.
C
Client
1 lună în urmă
Mi se pare destul de fragil, ar putea să reziste mai mult.
C
Client
1 lună în urmă
Scaunul ar fi fost grozav pentru mine, dar s-a deteriorat în timpul transportului (s-a crăpat cotierea din plastic), îl returnez.